Wrocławska Bitwa Kulinarna - burgery

Wrocławska Bitwa Kulinarna - burgery

Pierwsza edycja Wrocławskiej Bitwy Kulinarnej miała miejsce na przełomie czerwca i lipca, a gastronomicznym „bohaterem” tamtego wydarzenia były makarony. Teraz przyszedł czas na drugą odsłonę Bitwy i na kulinarną arenę wkraczają burgery. 

Druga edycja największego kulinarnego wydarzenia tego roku już blisko - Wrocławska Bitwa Kulinarna zaczyna się 12 września i potrwa aż do 19 września. Przez wszystkie festiwalowe dni będzie można odwiedzić kilkanaście miejsc serwujących burgery. W Bitwie biorą udział nie tylko duże restauracje, ale również małe lokale, bary i bistra we Wrocławiu. Będzie więc w czym wybierać. Celem tej jakże sympatycznej Bitwy jest wybranie najlepszych miejscówek we Wrocławiu serwujących burgery. Będzie to więc znakomita okazja do odkrywania zarówno nowych miejsc na gastronomicznej mapie Wrocławia, jak i nowych smaków zdolnych zadowolić nawet najbardziej wytrawnych burgerożerców.

JEDZ, ZOSTAŃ KULINARNYM KRYTYKIEM I ZDOBYWAJ ZNIŻKI 
Każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł uzyskać zniżkę na wybrane danie. Wystarczy tylko ocenić i skomentować potrawę na stronie wydarzenia. Po wystawieniu recenzji, na ekranie smartfona pojawi się informacja o otrzymaniu zniżki. Wystarczy pokazać ją w restauracji i zapłacić o 20% mniej. Prawda, że warto? A oceniając przyczynicie się do wybrania najlepszej miejscówki drugiej edycji Wrocławskiej Bitwy Kulinarnej. 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
Termin drugiej edycji: 12.09-19.09.2019r.
Kategoria: BURGERY
Miejsca: wrocławskie lokale gastronomiczne
Cena: Gdy ocenisz potrawę uzyskasz kod, który upoważni Cię do zniżki 20%

PRZYDATNE LINKI, CZYLI GDZIE SZUKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI
Strona: www.bitwakulinarna.pl
Facebook: www.facebook.com/wroclawskabitwakulinarna/ 
Dołącz do wydarzenia: www.facebook.com/events/360823957916087/
Menu restauracji sprawdzicie od 12 września na: www.runch.pl

Które lokale zdecydowały się na wzięcie udziału w bitwie? Jakie burgery przygotują? Czy zwycięży danie mięsne, czy wegetariańskie? Czy wrocławianie postawią na tradycję, czy nowoczesność? O tym przekonamy się już wkrótce. Tymczasem poznajcie miejsca, które powalczą o tytuł restauracji serwującej najlepsze burgery w mieście. Każdej z nich poświęcimy osobny artykuł. Prezentację rozpoczynamy od restauracji Dobra Karma (zobacz).

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
4 + 10 =