XIV Weekend Kulinarny w Gdyni

XIV Weekend Kulinarny w Gdyni

Kulinarna Gdynia zaprasza na Weekend Kulinarny od 28 września do 1 października. 

Od 28 września do 1 października w dwunastu lokalach gastronomicznych Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni będzie można skosztować specjalnego menu degustacyjnego lub zestawów promocyjnych w supercenach. Wszystko w ramach XIV Weekendu Kulinarnego. Tegoroczna odsłona wydarzenia łączy tradycyjną polską kuchnię, azjatyckie smaki, pyszne kawy oraz napoje.
 
- Podczas wydarzenia uczestnicy mają okazję poznać nowe smaki. Z kolei restauracje i kawiarnie mogą przedstawić swoją ofertę nowym gościom - mówi Małgorzata Mnich-Kamińska z Agencji Rozwoju Gdyni, kierownik projektu.
 
W tym roku odbędzie się XIV edycja tej imprezy. Potrwa ona od czwartku, 28 września do niedzieli, 1 października. W tych dniach wszyscy zainteresowani będą mogli spróbować specjalnie przygotowanych potraw w cenie 15 lub 25 zł. W dwunastu lokalach Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni w określonych godzinach (happy hours) na smakoszy będą czekać zestawy promocyjne lub menu degustacyjne w formie minidań. W ofercie znajdą się m.in.: kawy i ciasta, spaghetti, pad thai, tajski satay, placki, pyry z gzikiem, frytki, bliny, wegańskie dania czy burgery.
  
W XIV Weekendzie Kulinarnym wezmą udział następujące restauracje i kawiarnie: Kosmos, Starowiejska Bistro, Kapka Wina, Lolo Thai Jolo, Bollywood Lounge, Kofeina, Pyra Bar, Kulinarna Ukraina, Trafik Jedzenie i Przyjaciele, Mora Bistro, Atelier Smaku oraz Coffee Shop Happy People.
 
Szczegółowe informacje o happy hours oraz serwowanych daniach znajdują się na stronie www.kulinarnagdynia.pl. Tam też można zapoznać się z konkursami przygotowanymi specjalnie na te wydarzenie. 

Opracowanie własne na podstawie materiałów prasowych UM Gdynia

Dodaj komentarz