Wrocław - Dobra Karma

Wrocław - Dobra Karma

Dobra Karma to pierwszy z lokali, który zgłosił się do Wrocławskiej Bitwy Kulinarnej, by móc dzielić się swoją pasją: tworzeniem niezapomnianych, fantastycznych kulinarnych doznań.

Restauracja specjalizuje się w sezonowej kuchni, w której pierwsze skrzypce gra lokalny produkt. Kucharze starają się czerpać jak najwięcej inspiracji z rodzimych tradycji kulinarnych, jednak ich miłość do kuchni i otwartość na świat owocuje niekiedy międzynarodowymi fuzjami kulinarnymi.

Dobra Karma zaistniała na wrocławskiej mapie gastronomicznej  w 2013 roku, a od 2017 ulokowała się na Starym Mieście, niedaleko Placu Kościuszki. Menu zmienia się u nich sezonowo bazując na lokalnych, świeżych składnikach. W ofercie znajdziecie zarówno dania mięsne, wegetariańskie, wegańskie czy bezglutenowe. Do tego koktajle, lemoniady, kawa z lokalnej palarni czy kraftowe piwa z rzemieślniczych browarów dolnośląskich plus ciekawa selekcja win. Warto zaznaczyć, że restauracja została wyróżniona przez prestiżowy przewodnik Gaullt&Millau.

Gdzie: Wrocław, ul. Kościuszki 23
Facebook: zobacz

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
10 + 2 =