Wciągnij.to - nowa aplikacja dla klientów restauracji

Wciągnij.to logo

Nowa, wielofunkcyjna aplikacja dla mieszkańców Częstochowy, a wkrótce też dla wielu innych miast na Śląsku. Poznajcie Wciągnij.to

Startujemy z zupełnie nowymi systemami zamówień online dla gastronomii! Easy QR Menu i Wciągnij.to zaczęły już działać w Częstochowie, a w następnej kolejności pojawią się w Katowicach, Kielcach, Rybniku, Żarach, Sosnowcu, Bytomiu, Opolu i Łodzi. 

Easy QR Menu to aplikacja, kompatybilna z systemami Android i iOS, która umożliwia zapoznanie się z menu, zarezerwowanie stolika, a także szybkie złożenie i opłacenie zamówienia w ulubionej restauracji za pośrednictwem smartfona. Co ciekawe, z wszystkich tych funkcji, korzystać można będąc na miejscu, aby skrócić czas oczekiwania na obsługę kelnerską i swoje danie, ale także zamówić jedzenie na wynos lub na dowóz. Dodatkowo klient może otrzymywać informacje o promocjach, nowościach i festiwalach gastronomicznych, odbywających się w jego ulubionych punktach i to przy pomocy wygodnych komunikatów PUSH. Wystarczy zeskanować kod QR restauracji. 

Wciagnij.to jest stroną internetową, która w jednym miejscu, łączy godne uwagi restauracje, kuchnie i dania, dostępne w wybranej lokalizacji. Portal dedykowany jest osobom, które czują głód nowych smaków, ale nie wiedzą na jakiego typu jedzenie mają ochotę. Z pomocą przychodzi portal wciagnij.to. 

Obie wyżej wymienione platformy współpracują między innymi z nowoczesnym systemem sprzedażowym ABS POS, który dedykowany jest restauratorom. Wszystkie zamówienia pojawiają się na tablecie, zamiast na kartce papieru, zapisanej przez kelnera. Następnie za pośrednictwem systemu można przesłać zamówienia do kuchni, przyjąć płatność, zdalnie wygenerować paragon lub fakturę, a to wszystko z wieloma ciekawymi funkcjonalnościami, do których zaliczyć można: przyjmowanie zamówień z podziałem na stoliki, a nawet krzesła, przyporządkowanie kodu PIN dla każdego kelnera, wyświetlanie kolejności wydawanych potraw i rodzaju sztućców, które należy podać gościom, a także w pełni zautomatyzowane prowadzenie stanów magazynowych i wyświetlanie informacji o braku dostępności wybranych pozycji z menu. 
Aplikacja Easy QR Menu oraz portal Wciagnij.to można połączyć także z innym systemem sprzedażowym, przy użyciu tabletu. 

Strona aplikacji Wciągnij.to
Profil na Facebook

Info / materiały prasowe

Media: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
2 + 18 =