Portside - nowa miejscówka w Browarach Warszawskich

Portside 1

Raj dla amatorów świeżych ryb i owoców morza działa od 1 grudnia w Browarach Warszawskich. 

Portside to jeden z najbardziej znanych polskich sklepów mających w swojej ofercie przebogatą ofertę ryb świeżych i wędzonych (zarówno morskich jak i słodkowodnych), przetworów, gotowych dań i zup rybnych, owoców morza, a także włoskich makaronów i najwyższej klasy wołowiny. Wszystkie produkty możecie zamówić z dostawą do domu, z gwarancją profesjonalnie zabezpieczonej przesyłki, a tym samym idealnej świeżości. 

Od 1 grudnia portfolio firmy Portside wzbogaciło się o delikatesowy sklep stacjonarny zlokalizowany w Browarach Warszawskich, przy ulicy Krochmalnej 56. W stałej ofercie znajdziecie m.in. ostrygi, mule, jeżowce, langustynki, małże św. Jakuba, kraby i ośmiornice. Z ryb obok niejako „klasycznych” dorszy, halibuta czy łososia dostaniecie też gatunki rzadziej spotykane na naszych stołach, jak latterini, mieczniki, doradę, labraksa czy turbota A wszystko to dostarczane prosto z kutra i targów rybnych we Włoszech.

Browary Warszawskie to dziś jedno z najpiękniejszych architektonicznie i najciekawszych użytkowo miejsc współczesnej Warszawy. Ten zlokalizowany na Woli kompleks imponuje rozmachem i funkcjonalnością, ciesząc zarówno tych którzy kochają miejski gwar, ale też i tych którzy nieco ukryci przed światem chcą zjeść romantyczną kolację czy przedyskutować biznesowe problemy.

Browary Warszawskie oferują mieszkańcom stolicy i przybywającym tu gościom szereg restauracji mających w menu kuchnię z przeróżnych zakątków kulinarnego świata. Możecie nasycić zmysły bogactwem aromatów śródziemnomorskich, włoskich czy greckich, zaostrzyć apetyt kuchnią azjatycką, czy wreszcie spróbować tradycyjnych dań polskich podanych jednak często z nowoczesnym twistem. Oczywiście amatorzy aromatycznej kawy, zniewalających słodkości, warzonego na miejscu piwa czy także tu wypiekanego pieczywa nie będą zawiedzeni. 

Więcej na: 
Portside
Strona
Facebook

Browary Warszawskie 
Strona
Facebook
Instagram

Opracowanie własne na podstawie materiałów Browary Warszawskie.

Dodaj komentarz