Dwie nowe kawiarnie Green Caffe Nero

Karmelicka 1

Nowe lokale Green Caffe Nero znajdziecie w Krakowie i w Warszawie.

Kawiarnie Green Caffè Nero zdobyły 2 nagrody na Sweets & Coffee Forum 2023 - za efektywny rozwój marki oraz dla najlepszej kawiarni działającej w sieci - lokalu przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie. Z początkiem miesiąca Green Caffè Nero otworzyło również 2 nowe kawiarnie: Generation Park Express w budynku Y przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie, oraz szósty lokal w Krakowie, przy ul. Karmelickiej 16.

Przypieczętowaniem ostatnich działań Green Caffè Nero w zakresie nowych inwestycji stało się niewątpliwie otwarcie dwóch kolejnych lokali - w Warszawie oraz w Krakowie. Kawiarnia typu express w budynku Generation Park Y w Warszawie to wyspa, która już od pierwszego dnia funkcjonuje z powodzeniem, nie zmniejszając popularności i frekwencji pobliskiego lokalu Green Caffè Nero w budynku  Generation Park Z.

- Nowa kawiarnia Green Caffè Nero w budynku Generation Park Y w Warszawie to kolejny dowód na to, że ludzie pracujący przy rondzie Daszyńskiego wciąż są głodni Green Caffè Nero. Nasza kawiarnia jest nietypowa w wielu aspektach. Znajduje się przy największej „żywej” ścianie w Polsce - ma ona 22 metry długości oraz 15 metrów wysokości. Ścianę tworzy ponad 6000 roślin kilkudziesięciu gatunków, co stanowi idealne tło dla naszej kawiarni. Goście mogą napić się espresso z nowego modelu ekspresu Faema President. Zapraszamy do sprawdzenia - powiedział Bartosz Dudra, manager operacyjny sieci Green Caffè Nero.

Green Caffè Nero inwestuje także w Krakowie, gdzie 2 czerwca otwarto już 6 kawiarnię w mieście. Jedyne 400 m dzieli nowe miejsce od Rynku Głównego, a w minutę można dojść stamtąd na zielone Krakowskie Planty. Nowy lokal przy Karmelickiej 16 pretenduje do miana krakowskiego flagowego punktu Green Caffè Nero. To nie dziwi - kawiarnia ma 220 m2 i ponad 100 miejsc siedzących oraz bardzo ciekawą aranżację wnętrza.

W bieżącym sezonie wiosenno-letnim, Green Caffè Nero aktywizuje gości nie tylko pyszną energetyczną kawą, ale także ciekawymi pomysłami na spędzenie wolnych chwil w wartościowy sposób. Kawiarnie aktywnie uczestniczą w życiu kulturalnym lokalnych społeczności i inspirują do działania w 76 lokalizacjach na terenie Warszawy, Wrocławia i Krakowa. Harmonogram nadchodzących wydarzeń warto śledzić na profilu Facebook kawiarni Green Caffè Nero.

Zdjęcie: nowa kawiarnia w Krakowie przy ul. Karmelickiej

Dodaj komentarz