Burgery w aplikacji na Maxa

Burgery w aplikacji na Maxa

Pobierz aplikację i ciesz się wyjątkowymi styczniowymi promocjami od MAX Premium Burgers!

MAX rozpoczyna rok atrakcyjnymi ofertami cenowymi na wybrane burgery. January Deals, czyli styczniowe okazje to propozycja dla wielbicieli każdej ich wersji - zarówno mięsnej, jak i wegetariańskiej. Oferta dostępna jest we wszystkich restauracjach, ale dla posiadaczy aplikacji MAX Express czeka jeszcze więcej cenowych niespodzianek!

Już od 9 stycznia 2023 roku w dedykowanej aplikacji marki pojawiła się nowa kategoria: NA MAXA. To tutaj jej użytkownicy mogą znaleźć specjalne promocje. Pierwszą, jaka została przygotowana dla gości to okazyjna cena na 2 burgery, które cieszą się dużym uznaniem. Original Burger to absolutna klasyka - soczyste mięso wołowe, ser Cheddar, warzywa, kechup i sos Oryginalny zamknięte w opiekanej na złoto bułce. Jeśli jesteś zwolennikiem wegetariańskiej wersji burgerów to w Original zawsze możesz wymienić mięso na Plant Beef lub wypróbować Halloumi Burger, czyli drugą z promocyjnych propozycji. To połączenie sera Halloumi, podawanego w opiekanej na złoto bułce ze świeżymi dodatkami - soczystym pomidorem, czerwoną cebulą, chrupiącą sałatą lodową, pikantną salsą z papryczek jalapeño i majonezem.
Do 25 stycznia posiadacze aplikacji oba burgery będą mogli kupić w promocyjnej cenie 11,95 zł. Wystarczy pobrać aplikację (w Sklepie PLAY lub w AppStore) by korzystać NA MAXA z wyjątkowych ofert! 

Jeszcze więcej MAX okazji dla wielbicieli burgerowych specjałów
Dedykowana zakładka NA MAXA daje jednak dużo więcej, bo to właśnie tutaj pojawiać się będą dodatkowe oferty promocyjne. Od 25 stycznia znaleźć tu będzie można atrakcyjne ceny na wybrane produkty - wśród nich oczywiście hity od MAX, które cieszą się ogromnym uznaniem gości. App Deals, czyli promocyjne oferty dostępne tylko w aplikacji trwać będą do 16 marca. 
Jeśli chcesz skorzystać z okazji NA MAXA i już od 9 stycznia kupować wybrane burgery w specjalnej cenie, zachęcamy do pobrania i zainstalowania aplikacji MAX Express. Oprócz rabatów można tam zapoznać się z pełnym menu restauracji MAX Premium Burgers, w tym z nowościami i sezonowymi propozycjami, a także złożyć zamówienie. 

Opracowanie własne na podstawie materiałów MAX Premium Buurgers

Dodaj komentarz