Trzy Gastro Festiwale w Chorzowie

Chorzów - Festiwal Smaków Świata

Od 17 do 19 maja na Rynku w Chorzowie czeka na Was prawdziwa uczta dla zmysłów! 

 

Trzy majowe dni w Chorzowie wypełnią aż trzy Festiwale. Oto co przygotowali dla Was organizatorzy.

Festiwal Smaków Świata
To doskonała okazja, aby spróbować nowych smaków i spędzić czas na świeżym powietrzu ciesząc się smakową podróżą po różnych zakątkach świata. Podczas festiwalu będzie okazja skosztować smaków z różnych regionów świata, zapoznać się z tradycyjnymi potrawami i poznać kulturę, która je tworzy.

Festiwal Azjatycki
To wydarzenie dla miłośników kuchni dalekowschodniej. Na stoiskach pojawią się specjaliści, którzy pozwolą nam rozsmakować się w kulinarnych tajemnicach Azji. W trakcie festiwalu będzie można spróbować tradycyjnych azjatyckich potraw takich jak sajgonki, ramen czy pad thai, a także zapoznać się ze słodkościami znanymi z różnych regionów Azji!

Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych
Festiwal skierowany do prawdziwych koneserów napojów alkoholowych, którzy chcą spróbować różnych gatunków rzemieślniczych trunków. Chmiel, winogrona, miód i wiele innych to temat przewodni w tych dniach! Podczas festiwalu będą dostępne stoiska z rzemieślniczymi winami z różnych regionów świata, miodami pitnymi czy nalewkami. To doskonała okazja, by spróbować alkoholi, których zwykle nie ma w sklepach, a także spotkać się z ich producentami.

Gdzie: Chorzów (Rynek)
Kiedy: 
Piątek (17.05.2024) 15.00 - 21.00 
Sobota (18.05.2024) 12.00 - 21.00
Niedziela (19.05.2024) 12.00 - 18.00

Więcej na: 
Festiwal Smaków Świata - zobacz
Festiwal Azjatycki - zobacz
Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych - zobacz

Opracowanie własne na podstawie nadesłanych materiałów prasowych

Dodaj komentarz