Reklama na portalu

reklama

Coraz więcej osób pyta nas o możliwość reklamy czy rozbudowy profilu swojego lokalu. Oto nasz krótki poradnik.

Portal gastro-mapa.pl to ogólnopolska wyszukiwarka gastronomiczna, której baza budowana jest stopniowo od kilkunastu miesięcy. Bardzo możliwe, że opis Twojego lokalu został już dodany. Jeśli nie, prosimy o kontakt przez nasz profil facebookowy, lub za pomocą poczty elektronicznej, na adres: gastro.mapa.pl@gmail.com 

Podstawowe dane Twojego lokalu (m. in. takie jak adres, numery telefonów, aktywne linki do strony czy FB, rodzaj lokalu czy proponowane w menu potrawy) udostępniane są u nas bezpłatnie. Co jednak zrobić jeśli opis Twojego lokalu pojawia się w naszej bazie danych, jednak chciałbyś uzupełnić go o inne, dodatkowe elementy? W tym miejscu proponujemy wykupienie pakietu dodatkowych usług i dwie możliwości rozszerzenia profilu.

Pakiet Zielony / Cena 59 złotych za 12 miesięcy
W ramach tego pakietu można dodać do swojego profilu logo lokalu, które w znaczący sposób podniesie rozpoznawalność wśród odwiedzających nasz portal, można też dodać galerię 10 zdjęć, jak choćby wnętrza lokalu czy proponowanych potraw. Zdjęcia można bezpłatnie wymieniać trzy razy w roku, jednak ich liczba nie może być większa niż dziesięć. W ramach pakietu zielonego można też dodać pełny opis działalności (3.000 znaków bez spacji). Zmiana adresu, numeru telefonu czy dodanie aktywnych linków jest bezpłatne. 

Pakiet Czerwony / Cena 119 złotych za 12 miesięcy
W ramach tego pakietu przysługują Państwu wszystkie opcje Pakietu Zielonego, plus tzw. opcja strony głównej. Oznacza to, że wszystkie zmiany i wszystkie ważne wydarzenia jakie mają miejsce w Waszym lokalu (specjalne promocje, nowości w karcie menu, czy po prostu chęć poinformowania o czymkolwiek dla Was istotnym) będą udostępnione w formie artykułu na stronie głównej, co znacznie zwiększy możliwości dotarcia do nowej grupy klientów. Artykuł może zawierać do 1.500 znaków (bez spacji) i być ozdobiony dwoma zdjęciami. Tekst i zdjęcia muszą być nadesłane przez właściciela lub menagera lokalu. Takich artykułów może pojawić się pięć w ciągu roku. 

Okres abonamentowy każdego pakietu wynosi 12 miesięcy. Po upływie tego czasu logo lokalu pozostanie na naszej stronie, a galeria zdjęć zostanie ograniczona do jednej losowo wybranej fotografii, bez możliwości dodawania nowych zdjęć i ich ewentualnej wymiany.

30 dni przed ostatnim dniem obowiązywania abonamentu otrzymają Państwo od nas wiadomość przypominającą o możliwości odnowieniu pakietu. 

Artykuł sponsorowany
Istnieje też możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego bez ograniczenia liczby znaków, czy możliwość przeprowadzenia wywiadu. Cena takiej usługi jest zróżnicowana i zależy od czasu, w jakim artykuł będzie pojawiał się na stronie głównej. Odpowiednio będzie to: 7 dni (180), 14 dni (250) i 30 dni (350). 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
1 + 2 =