Druga restauracja MAX Premium Burgers w Poznaniu otwarta!

Poznań Max Premium Burgers

Siedemnasty polski lokal Max Premium Burgers działa od 15 czerwca w Poznaniu.

MAX Premium Burgers na dobre podbija polski rynek. Najstarsza szwedzka sieć restauracji serwująca burgery otworzyła już drugi lokal w Poznaniu, a tym samym - siedemnasty w Polsce.

- Cieszę się, że otwieramy naszą drugą restaurację w Poznaniu i siedemnastą w Polsce. Zbliża się nasze pięciolecie obecności w tym kraju. Od samego początku czujemy się tu mile widziani. Gościom smakują nasze burgery - zarówno mięsne, jak i te z zielonego menu. Rozwijamy się, a naszych restauracji stale przybywa - mówi CEO MAX Richard Bergfors. 

Zainteresowanie ofertą szwedzkiej sieci restauracji w Polsce sprawia, że otwierają się kolejne lokale. Nowy poznański MAX jest zlokalizowany przy ul. Głogowskiej 236. Wnętrze charakteryzuje wyważony, skandynawski styl - typowy dla tej sieci restauracji. Stonowany klimat sali urozmaica ciepłe oświetlenie, które nadaje wnętrzu przytulnego charakteru. W sali konsumpcyjnej znajduje się 70 miejsc siedzących, a ogródek oferuje 58 kolejnych.

W lokalu znajdują się zarówno kasy tradycyjne, jak samoobsługowe (restauracja dysponuje aż pięcioma tego typu kasami). Goście zmotoryzowani mogą zamawiać i odbierać posiłki bezpośrednio do samochodu albo skorzystać z jednego z 28 miejsc parkingowych i zjeść wewnątrz restauracji. 

Restauracje MAX słyną z tak zwanego „zielonego menu”, będącego wegetariańską alternatywą dla mięsnych propozycji. Sieć posiada w swojej ofercie przełomowy produkt bezmięsny - Delifresh Plant Beef. Jego receptura została stworzona na bazie białka roślinnego, dzięki któremu burger wygląda i smakuje jak mięso. Goście mogą zamówić także burgera z serem halloumi, a nawet takiego, w którym tradycyjna bułka została zastąpiona sałatą lodową.

Pierwsza restauracja MAX Premium Burgers w Polsce ruszyła we wrześniu 2017 r. Dziś polska sieć liczy 17 lokali w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Radomiu, Gdańsku i na Śląsku.

Opracowanie własne na podstawie materiałów prasowych Max Premium Burgers.

Komentarze

Polecam Spicy Avocado, jadłem. Palce lizać!

Dodaj komentarz