Wrocławska Bitwa Kulinarna - Pizza

Wrocławska Bitwa Kulinarna - Pizza

Już w listopadzie III edycja Wrocławskiej Bitwy Kulinarnej. Tym razem będziemy jeść i oceniać pizzę. Portal Gastro-mapa.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 

Nie tak dawno wybraliśmy najlepszego wrocławskiego burgera, a tu już czas zastanowić się która pizza będzie najlepsza. Ruszają bowiem przygotowania do III edycji Wrocławskiej Bitwy Kulinarnej. To kulinarne wydarzenie ma na celu wybranie najlepszych restauracji we Wrocławiu serwujących pizzę. Przed Wami oferta pizzerii, dużych i nieco mniejszych restauracji, barów, a nawet food trucków.
 
Podczas Bitwy będziecie odkrywać nowe miejsca gastronomiczne na mapie Wrocławia, oraz wybierać lokale serwujące najlepszą potrawę tej edycji Wrocławskiej Bitwy Kulinarnej. To Wy zostaniecie najbardziej wymagającym krytykiem kulinarnym, będziecie oceniać jedzenie oraz zgarniać 20% zniżki na wybraną potrawę.

Jak to działa?
W celu uzyskania zniżki na wybrane danie, musicie ocenić i skomentować potrawę na specjalnej stronie wydarzenia. Po wystawieniu recenzji, na ekranie smartfona otrzymacie informację o otrzymaniu zniżki. Wystarczy, że pokażecie ją w restauracji.

W pigułce:
Kiedy: 20.11-27.11.2019r.
Gdzie: wrocławskie lokale gastronomiczne (pełna lista już wkrótce na stronie wydarzenia)
Co jemy: pizza
Cena: gdy ocenisz potrawę uzyskasz kod, który upoważni Cię do zniżki 20%
Gdzie oceniamy: https://runch.pl/wroclawska-bitwa-kulinarna 
Więcej o wydarzeniu: Facebook

Dodaj komentarz