Warszawa - nowy Food Hall w Galerii Północnej

Warszawa - Galeria Północna

W Galerii Północnej na Białołęce została właśnie otwarta kolejna strefa restauracyjna. 

Nowy Food Hall zaprasza do czterech zupełnie nowych restauracji, jakich nie było nie tylko na Białołęce, ale i w całej Warszawie. Są to lokale - Zdrowia Smak, La Terra Cafe, La Terra Pizzeria i Burger Booth. Wszystkie razem zajmują łącznie 480 mkw. powierzchni.
 
Nowa strefa jest otwarta od wtorku, 25 sierpnia i znajduje się na pierwszym piętrze galerii w pobliżu sklepu Carry. Wnętrze zostało zaprojektowane w nowoczesnym stylu industrialnym. Wypełniły je proste i eleganckie meble, a całość dopełniła roślinność, która idealnie podkreśla wyjątkowy charakter tego miejsca.
 
„Staramy się zapewnić klientom jak najbardziej komfortowe warunki, dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie nowej strefy restauracyjnej, w której klienci będą mogli nie tylko odpocząć po zakupach, ale też umówić się na lunch biznesowy czy zjeść obiad z rodziną. Strefa Food Hall w pełni spełnia te warunki, a przy tym proponuje ciekawe i zróżnicowane menu, idealnie dopełniając naszą dotychczasową ofertę gastronomiczną” - powiedziała Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager, GTC S.A.
 
W strefie Food Hall klienci mogą skorzystać z propozycji czterech różnych restauracji oferujących zarówno potrawy mięsne, jak i wegańskie czy wegetariańskie. W Burger Booth dostępne są prawdziwe hamburgery z wołowiny, drobiu oraz w wersji dla wegetarian, sporządzane według autorskiej receptury. W menu Zdrowia Smak znajdują się tradycyjne dania polskie oraz potrawy inspirowane kuchnią europejską i międzynarodową. Z kolei La Terra Pizzeria to idealna propozycja dla zwolenników włoskiej kuchni. W menu restauracji dominuje pizza, wyśmienite makarony oraz sałatki. W najbliższym czasie oferta ta zostanie uzupełniona o wina i inne napoje alkoholowe. Nie brakuje też propozycji na deser. W La Terra Cafe można zamówić pyszne domowe ciasta, lody, soki świeżo wyciskane oraz aromatyczną włoską kawę.

Info: materiały prasowe / Galeria Północna

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
11 + 3 =