Nowa funkcja w aplikacji Hop.City

Hop.City

Operator skuterów elektrycznych wspomaga warszawskie restauracje.

  W związku z epidemią koronawirusa już blisko miesiąc zamknięte są restauracje, bary i kawiarnie w całej Polsce. Jak wskazują zapowiedzi ekonomistów, branża gastronomiczna to jeden z tych segmentów rynku, który jest najbardziej dotknięty skutkami epidemii. Część restauratorów ratuje się dostawami do klientów, ale znakomita większość po prostu zawiesiła działalność albo ogłasza upadłość. Hop.City - operator skuterów elektrycznych na minuty, chce wesprzeć restauratorów, aby więcej klientów zamawiało jedzenie z odbiorem osobistym i nie tylko.
Od kwietnia w aplikacji Hop.City dostępna jest nowa funkcja, gdzie każdy użytkownik po zalogowaniu się na swoje konto, może zobaczyć na mapie dostępne restauracji z odbiorem osobistym.

  „Chcemy wesprzeć branżę gastronomiczną, aby więcej klientów zamawiało jedzenie z restauracji czy kawiarni, tym bardziej w czasie, kiedy lokale są zamknięte, a właściciele są na skraju rezerw finansowych albo jeszcze gorzej. Poza widocznymi punktami na mapie, dostępna jest też opcja zamówienia jedzenia. Dodatkowo, aby zachęcić użytkowników do składania zamówień, postanowiliśmy uruchomić promocję #HopDoRestauracji - w ramach której, każdy kto odbierze zamówienie na to hasło, otrzyma 10 minut jazdy gratis na naszych pojazdach” - mówi Patrycja Ogrodnik Brand Manager Hop.City.

  Na start Hop.City udostępniło ofertę w Warszawie, ale jak zapewniają przedstawiciele Spółki, zapotrzebowanie po stronie restauracji na takie wsparcie jest tak duże, iż nie wykluczają, że w najbliższych dniach pojawią się kolejne miasta.

Wszystkie potrzebne informacje na: Hop.City

  Hop.City (JedenŚlad Sp. z o.o.) oferuje kompleksowe rozwiązania dla użytkowników, podmiotów biznesowych oraz samorządów zainteresowanych usługami sharingowymi. Całość spina autorski system i aplikacja do bezkluczykowego wynajmu pojazdów elektrycznych (skutery) na minuty. Polska spółka została założona w 2017 roku przez trójkę znajomych: Karolinę Sikorską, Łukasza Banacha oraz Marcina Brzeskiego. 

Info: materiały prasowe firmy Hop.City

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
6 + 9 =