MAX Premium Burgers zawitał do Łodzi!

Max Burger Łódź

Szwedzka sieć MAX Premium Burgers otworzyła swoją 24. restaurację w Łodzi. Jest to pierwszy lokal w województwie łódzkim i już 4. otwarcie w tym roku! 

Drzwi pierwszej łódzkiej restauracji MAX Premium Burgers otworzyły się dla gości 18 kwietnia, przy al. Śmigłego-Rydza 21. Przed restauracją ustawiła się długa kolejka, a pierwsi goście dostali specjalny prezent - voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w MAXie.

Goście mogli spróbować absolutnych klasyków jak Frisco Burger, którego smak został doceniony w niezależnym teście smaku, a także sezonowych nowości. Na fanów koreańskich smaków czekał burger Korean BBQ ze świeżą kolendrą, a na wielbicieli kurczaka, Grand Chicken Parmesan - z parmesanem i sosem aioli.

- To już 4. otwarcie MAXa w Polsce w tym roku. Niesamowicie cieszymy się, że kolejni goście mogą spróbować naszych burgerów i cieszyć się ich wyjątkowym smakiem. To otwarcie jest dla nas wyjątkowe - to pierwsza restauracja w województwie łódzkim. Wiemy, że wiele osób długo na nią czekało. Mamy nadzieje, że goście, których spotkaliśmy dziś na otwarciu będą do nas regularnie wracać - mówi Jerzy Jakubiak - Head of Development.

Restauracja MAX Premium Burgers przy al. Śmigłego-Rydza 21 w Łodzi otwarta jest codziennie od godziny 7 do 24. Dzięki nowemu, poszerzonemu menu śniadaniowemu, w MAX można zjeść pyszne posiłki o każdej porze dnia.

MAX został założony w 1968 roku i jest najstarszą szwedzką siecią burgerów. MAX Premium Burgers otworzył pierwszą restaurację w Polsce 1 września 2017 r., a od kwietnia 2023 r. w Polsce działają 24. restauracje. MAX poza serwowaniem burgerów z wołowiną i kurczakiem oferuje także opcje wegetariańskie z roślinnym Plant Beef, czy serem halloumi.

Dodaj komentarz