Max Premium Burgers otwiera nowy lokal w Jastrzębiu Zdroju

MAX Premium Burgers_Jastrzębie-Zdrój 1

Pierwsza w regionie i osiemnasta w Polsce restauracja MAX Premium Burgers wita się z klientami Jastrzębia-Zdroju. 

Najstarsza szwedzka sieć restauracji z burgerami z okazji nowego otwarcia chce włączyć się we wsparcie i promowanie lokalnego sportu dzięki partnerstwu z KS GKS Jastrzębie S.A.

Dzisiaj jesteśmy wyjątkowo dumni i szczęśliwi, że możemy ogłosić otwarcie nowej restauracji w Jastrzębiu-Zdroju. To nowy rozdział w rozwoju MAX Premium Burgers w Polsce. Chcemy w dalszym ciągu oferować szeroką gamę burgerów mięsnych, a także roślinnych, aby każdy czuł się u nas mile widziany” - podkreśla Richard Bergfors, CEO MAX Premium Burgers.

Nowa restauracja w Jastrzębiu-Zdroju, przy ulicy Podhalańskiej 23, zapewni łącznie 120 miejsc dla gości wewnątrz lokalu oraz na patio. Dla kierowców przygotowano miejsce drive thru do złożenia zamówień z samochodu, a także łącznie 31 miejsc parkingowych, w tym także dla osób z niepełnosprawnościami. W trosce o potrzeby rodzin z małymi dziećmi, MAX Premium Burgers przygotowało w toaletach miejsce do przewijania pociech. Dla klientów restauracji oddane do użytku zostaną także gniazda do ładowania sprzętów elektronicznych oraz bezpłatna sieć Wi-Fi. 

Otwarcie się na potrzeby klientów Jastrzębia-Zdroju i okolic to dla nas kolejna okazja do zaprezentowania bogatej oferty MAX Premium Burgers, opartej o walory smakowe i jakościowe wszystkich serwowanych dań. Jesteśmy przekonani, że dzisiejsze wydarzenie jest ważnym punktemw dalszym rozwoju MAX Premium Burgers w Polsce” - dodaje Johan Ståhl, Head of International MAX Burgers.

Równolegle z otwarciem nowej restauracji MAX Premium Burgers aktywnie włącza się w lokalne życie, a także w rozwój proaktywnych działań w regionie. Pierwszym elementem integracji jest podpisanie umowy sponsoringowej z klubem GKS Jastrzębie.

Opracowane na podstawie mat. prasowych Max Premium Burgers

Dodaj komentarz