Kolejna restauracja MAX Premium Burgers otwarta w Łomiankach!

Max Łomianki 1

Najstarsza szwedzka sieć restauracji serwujących burgery otwiera swój 19. lokal w Polsce. 

  Kolejna restauracja MAX Premium Burgers została otwarta w Łomiankach przy ulicy Warszawskiej 11. To już 6. restauracja w aglomeracji warszawskiej, po Arkadii, Złotych Tarasach, Wilanowie, Babicach Nowych i Pruszkowie. A kolejne otwarcia planowane są na nowy rok. 

  Otwarcie nowej restauracji MAX Premium Burgers to dla marki kolejny powód  do świętowania. Wrzesień to miesiąc 5. urodzin sieci w Polsce, a także premiera nowego menu Grand Chicken. Dzięki ciągłemu udoskonalaniu swojej oferty, MAX ma obecnie w swoim menu ponad 20 burgerów, w tym pozycje wegetariańskie, wegańskie i rybne.  MAX Burgers to także chrupiące frytki, dania śniadaniowe i desery. Ponadto, każdy gość może modyfikować dania według własnych preferencji. MAX Burgers posiada ponad 30 opcji modyfikacji burgerów. Każdego burgera możemy spersonalizować według własnych upodobań dodając swoje ulubione dodatki np. dodatkowego kotleta, ser halloumi lub wybrane warzywa. Warto też wspomnieć, że klasyczną bułkę można zastąpić sałatą. Dostępna jest opcja, w której do każdego zamówienia dodamy frytki w kilku wariantach i napój, także w postaci shake’a z bitą śmietaną. 

  „Łomianki to jedna z najszybciej rozwijających się podwarszawskich gmin z liczbą ponad 27 tys., mieszkańców. Położenie Łomianek w bezpośrednim sąsiedztwie strategicznej arterii wyjazdowej z Warszawy (S7) i jednocześnie mnogość terenów rekreacyjnych, stało się dla nas wymarzonym miejscem do wzbogacenia oferty gastronomicznej” - mówi Richard Bergfors, Group CEO MAX Burgers.

  Wjazd do łomiankowskiej restauracji możliwy jest od ul. Warszawskiej oraz przez stację benzynową BP od ul. Kolejowej. Restauracja zapewnia gościom 11 miejsc parkingowych pod samym lokalem, 60 miejsc siedzących w środku i 42 miejsca na zewnątrz. Zamówienia w lokalu można składać przy kasach, a także przy specjalnych kioskach. MAX przewidział również opcje zamawiania dla tych najbardziej zajętych i zapracowanych gości. Posiłek w MAXie można zamówić z samochodu, dzięki opcji Drive Thru, a także przez aplikację MAX Express – z odbiorem własnym lub z dostawą do domu. MAX w Łomiankach do końca października otwarty będzie od godziny 8:00 do 23:00, przez 7 dni w tygodniu. 

Mat. prasowe MAX Premium Burgers

Dodaj komentarz